RD Vinohrádek

Projekt RD, kde se začalo vstupní chodbou, která má za sebou již i realizaci a sloužit má 5ti členné rodině. Následuje ji obývací pokoj s jídelním koutem, zde se realizace očekává v 1.Q roku 2024.

Vstupní chodba:

Hned u vstupu bylo potřeba vyřešit přístup k rozvaděči. Ponechala jsem tady niku pro odložení drobností, především klíčů v košíku, dle přání klientů. V zádech niky jsou dvířka na tip-on, kterými se k rozvaděči dá dostat. Pod nikou je botník, který využívají děti.

Na tuto část navazuje šatní skříň, kterou jsme rozdělili na 3 dvířka. Za jedněmi se skrývá policová skříň, kde má každý svou poličku pro své věci. Za zbývajícím 2 dvířky je šatní skříň se 2 šatními tyčemi, které umožní pověšení bund celé 5ti členné rodině. Horní nástavce slouží k ukládání sezónních věcí.

Protější strana se "zasouvala" pod schodiště. Na hloubku byl poměrně velký, ale šikmina byla samozřejmě omezující. Do nejvyšší části se jsem umístila nástěnné háčky a lavici k sezení. Na stěně za háčky je vinylová omyvatelná tapeta. Vedle jsou úložné prostory pro věci dětí klientů, zásuvky, police, každý má svůj prostor. Za lavicí dvířka skrývají přístup k rozvodům podlahového topení.Pod nejnižším místem je umístěný botník, kde jsem využila jeho hloubky a police jsou výsuvné. Bot se tak sem vejde poměrně hodně a podle sezóny se mohou střídat v uspořádání, které jsou hned na kraji po ruce. Nad botníkem je fixní čelo, aby se opticky prostor zvýšil.

Obývací pokoj:

Prim hraje výrazná podlaha a tmavší sedačka (klienti s 3mi dětmi jistě ocení co nejmenší údržbu, zbytek barev je jemných, neutrálních...

Obývací části vévodí obrovská knihovna, klient je milovník knih. Součástí knihovny jsou i dvě vyklápěcí skříňky, jedná bude jako bar, druhá na jiné drobnosti.
Adresa kanceláře
Zlínská 1323
76312 Vizovice

Areál PKN nábytek s.r.o.
Kontakty
Telefon:
+420 608 177 173

E-mail:
vendula@kamencakovadesign.cz
Fakturační adresa
Ing. Vendula Kamenčáková
Polní 1351, 76312 Vizovice
IČO: 01396919

Nejsem plátce DPH.
Bankovní účet: 242903413/0600