Služby a ceník

Konkrétní cenový návrh bude stanoven podle náročnosti projektu.

Konzultace a úvodní schůzka

Při osobním jednání jednorázová platba, při komunikaci online 60% záloha.

Na této schůzce Vám poskytnu rady ohledně Vašeho projektu, včetně navržení prvků, kombinací materiálů a barev. Jsou ideální pro ty, kteří nechtějí projekt, zařizují si interiér sami a přece jen si chtějí s něčím nechat poradit. Nebo pokud už nějaký návrh mají, ale nejste s tím spokojeni. Součástí konzultace jsou také ruční skici a poznámky, které Vám zůstanou. Tyto schůzky lze realizovat i nějakou z online cest.

Jako placenou kozultaci beru i úvodní schůzku. Při pokračování ve spolupráci je tato částka odečtena z celkové ceny projektu. Tím chráním můj čas a znalosti. Informace a rady, které zazní, jsou založeny na mém odborném know-how a už takto Vám mohou hodně pomoci...
Shrnutí
  • Sepsání přání a požadavků
  • Rady a tipy
  • Skici a poznámky k dispozici

3500,-

za hodinu

Dispozice a návrh interiéru

Dispozice interiéru je to první, čím má projekt začínat. Je to základ dobře vyřešeného interiéru. Nad dispozicemi je dobré se zamyslet, i pokud máte developerský projekt, který není vypracovaný na míru přímo Vám a vašim potřebám. Stejně tak návrhy ze specializovaných studií, jako například kuchyňských, nepracují s dispozicemi celkovému prostoru, ale jen s konkrétní oblastí bytu.

Pro ty, co nechtějí sami řešit nic je ideální služba kompletního návrhu interiéru s možností přetažení do realizace :-) Služba obsahuje projekt s půdorysy, pohledy, kótami, podklady pro výrobu a nákup jednotlivých položek, 3D fotovizualizace.
Shrnutí
  • Návrh dispozičního řešení
  • Návrh kompletního projektu
  • Vizualizace

10 000-120 000

stanoveno individuálně
dle rozsahu projektu a mé práce

Objednání zboží

Po specifikaci všech detailů mohu zajistit objednání zboží a služeb u konkrétních dodavatelů. Ověřím ceny, dostupnost a termíny dodání, podmínky dodání a platby. Zajistím dopravu na Vámi zvolené místo.

U vybraných dodavatelů, se kterými spolupracuji, mohu zajistit slevy. Je to opět cesta, jak Vám realizaci Vašeho projektu usnadnit.
Shrnutí
  • Zajištění zboží a služeb
  • Slevy u vybraných dodavatelů

individuálně

ceny podléhají cenám produktů

Co o mně říkají klienti

Je to BOŽÍ!!! Ta barva je k pracovní desce skvělá kombinace! I s tou zlatou!! Mockrát děkujeme! A mimochodem, ten ostrůvek jste vymyslela úplně perfektně. Já i partner jsme nadšení.
Michaela
návrh kuchyně
Vendi, my se tady máme moc dobře a moc děkujeme. Je to krásné.
Zuzka
návrh a realizace bytu
Je to super a praktické. Vše se nám sem vlezlo a i děti ví, kam co ukládat. Vše je schované a nic tu zbytečně neleží na očích.
Veronika
návrh a realizace vstupní chodby

Partneři realizací

Adresa kanceláře
Zlínská 1323
76312 Vizovice

Areál PKN nábytek s.r.o.
Kontakty
Telefon:
+420 608 177 173

E-mail:
vendula@kamencakovadesign.cz
Fakturační adresa
Ing. Vendula Kamenčáková
Polní 1351, 76312 Vizovice
IČO: 01396919

Nejsem plátce DPH.
Bankovní účet: 242903413/0600